Zayıflama Ürünü Fat-Block Zayıflatır mı

FAT-BLOCK® NEDİR?

%40 oranında yağ tutan formül

(Onaylanmış klinik çalışma)
Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar. Kadınların ve erkeklerin temel sorunu olan kilo problemi ile savaşan Fat-Block® sizin için sağlıklı ve mutlu bir hayatı hedefler.

Diyet ve spordan istediği verimi alamayanlar! FatBlock® yağ bağlayıcı iFarma tarafından ithal edilen ve Avrupa’da oldukça dikkat çeken, güçlü bir yağ tutucudur. Prodigest laboratuvar testlerinden onay alan ve yağları tutup dışarı attığı kanıtlanan Fat-Block® kilo verme sürecinde size destek olur.

Son yıllarda adından sıkça söz edilen Captoglicolipid™ içeriği ve bildiğiniz yöntemlerden farklı olarak üretilen Fat-Block®’un temel çalışma prensibi yağ bağlayıcı olarak görev almasıdır. Yapılan testler sonucunda içerisindeki Captoglicolipid™ %40'lık yağ tutma kapasitesi özelliği sayesinde diğer poliglukosamin preparatlarına göre çok daha üstün olduğu onaylanmıştır. Yağ tutma kapasitesi diğer preparatların ortalamasının üzerinde olduğu için daha düşük dozlarda da kullanılabilmektedir.

Fazla Kilolarınızı Vermeye Yardımcı


Sağlıklı bir beslenme ve beraberinde kendinize dikkat ettiğiniz bir yaşam biçimi her insan için vazgeçilmezdir. FatBlock® işte tam burada sizin için kilo kontrolünüzü istediğiniz gibi dengede tutmaya destek olur ve fazla kilolarınızı vermede yardımcı bir tıbbi cihazdır.

2 etkili

Fat Block'un fiber etkisi ile birlikte güçlü bir yağ tutucu olması günlük alınan kalori miktarının azaltılmasına da yardımcı olur.

Bu nedenle Fat-Block® içeriğindeki Captoglicolipid™ formülü fazla kiloyu vermeye yardımcı olarak bir çok ülkede kullanılmaya başlanmıştır.